Клуб борилачких спортова „Наисус“ је протеклог викенда учествовао на Отвореном првенству Аустрије 2026. Том приликом освојена је сребрна медаља. Након успеха и жетве медаља на Техничкој лиги Града Ниша пут престонице Аустрије одлазе Урош Митровић и Небојша Анђелковић. Такмичење је организовано 20. и 21.јуна у оквиру спортског комплекса BSFZ Sudstadt. Овај центар спорта угостио је преко 560 такмичара из целе Европе. Поред европских, учешће су узели и такмичари из Аргентине, Јужне Кореје, Колумбије, Малезије,…
